Mamy głowy pełne pomysłów !

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Slide background
Slide background

Kim jesteśmy

Model Art Lisieccy to pracownia projektowa zajmująca się tworzeniem profesjonalnych makiet architektonicznych. Dzięki zaawansowanej technice, wyspecjalizowanej kadrze i ponad trzydziestoletnim doświadczeniu realizujemy najbardziej skomplikowane i najnowocześniejsze projekty. Cechuje nas precyzja, pomysłowość i umiejętność sprostania najwyższym wymaganiom klientów. Wszystko to sprawia, że nasze makiety cieszą się uznaniem w Polsce jak i w krajach Europy Zachodniej.

Specjalizujemy się również w szerokiej gamie innych usług z dziedziny modelarstwa, w tym modeli wystawowych, wzorów przemysłowych, modeli topograficznych oraz w budowie makiet historycznych, makiet edukacyjnych, makiet interaktywnych.

Naszą specjalizacją są makiety architektoniczne, lecz nasz zespół ekspertów złożony z architektów, modelarzy, inżynierów, rzeźbiarzy i wzorników przemysłowych może sprostać każdym wymaganiom związanym z modelarstwem - od prostego modelu koncepcyjnego do w pełni szczegółowego modelu prezentacyjnego. Niezależnie od skomplikowanego projektu, stworzonego w 2D, nasz zespół przekształci go w trójwymiarową rzeczywistość.

Możemy dodać dźwięk, światło i ruch, aby wzbogacić projekt o dodatkowy wymiar. 

Długoletnie doświadczenie, to gwarancja jakości i jednocześnie pewność zastosowanych technologii.

Makiety i modele architektoniczne wykonywane w naszej pracowni są zawsze poprzedzone rzetelnym projektem wykonawczym, uwzględniającym wszystkie życzenia zamawiającego.

Głównym materiałem konstrukcyjnym stosowanym przy budowie modelu są najwyższej jakości tworzywa sztuczne. Zastosowanie odpowiednich spoiw w technice klejenia różnych materiałów zapewnia gwarantowaną wieloletnią trwałość makiety.

Na życzenie zamawiającego pracownia wykonuje odpowiednio zaprojektowane oprawy ekspozycyjne. Są to obudowy z plexi lub gabloty ze szkła bezpiecznego i odpowiednie podstawy.

 

Masz projekt? Chcesz zobaczyć go w przestrzeni? Spotkaj się z nami !

Polub nas !